Garanti ve İade

Garanti ve İade

Hicret Kuyumculuk’tan Satın Aldığınız tüm ürünler 925 Ayar gümüş olup her türlü laboratuvar testinden geçmektedir. Ürünlerin sağlığınıza hiç bir zararı yoktur. Ürünlerimiz Süresiz maden garantilidir. 

hicretkuyumculuk.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

http://www.hicretkuyumculuk.com üzerinden satın alınan ürünleri 14 günlük bu süre zarfında web sitemizden değiştirebilirsiniz. Değişim yapılmak istenen ürünler için Kargo ücreti Alıcıya aittir.

Değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, Merkez adresimize, alıcı kısmına “Hicret Kuyumculuk” yazarak, Aras Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir.

Hediye Çeki ile alınan ürünleri www.hicretkuyumculuk.com üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Alıcı kısmına “Hicret Kuyumculuk” yazılmalıdır.
Adres: Yeni Mh. Mardin Çevre Bulvarı İsaoğulları Yapı Apt. No:89/A 47500 Midyat/Mardin

Online Yardım
Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
%d blogcu bunu beğendi: